Knjiga obavijesti - Dan škole na Badiji
Autor: Velebit Veršić, 8. 6. 2015.

Izlet na Badiju organiziramo u utorak 9. lipnja 2015. godine.

- Učenici od 1. do 4. razreda sa svojim učiteljicama ukrcavaju se na istočnoj rivi /nova riva/. Polazak brodica s istočne rive je u 7 sati i 45 minuta.

- Učenici 5. i 6. razreda sa svojim razrednicima ukrcavaju se  na istočnoj rivi /nova riva/. Polazak brodica s istočne rive je u 7 sati i 45 minuta.

- Učenici 7. i 8. razreda sa svojim razrednicima ukrcavaju se na trajektnom pristaništu u 8 sati i 15 minuta.

Povratak s Badije planiran je u 12 sati i 15 minuta. Molim razrednike i učenike, kako bi se izbjegla nepotrebna gužva, da se s Badije vratite s istim brodom kojim ste došli. Molimo sve učenike i nastavnike da poštuju dogovoreno vrijeme polaska i povratka s izleta.

S obzirom na vremenske uvjete napominjemo učenicima  da sa sobom ponesu adekvatnu odjeću kako bi mogli sudjelovati u rekreacijskom i sportskom programu koji će vam pripremiti vaše učiteljice i učitelji.

Učenici od prvog do četvrtog razreda koji će se natjecati u udičarenju moraju ponijeti tunje, trećaši ne zaboravite frnje, a četvrtaši  pripremite se za graničare.
Potezanje konopa organizirano je za sve razrede, nemojte zaboraviti prijaviti ekipe nastavnici TZK Adriani Barčić.
Učenici od petog do osmog razreda po dolasku na Badiju po grupama idu na pješačenje oko Badije u razmacima od 15 minuta, kreće se od petih, pa po redu, do osmih razreda
Očekujemo dosta natjecatelja u zabavnom programu Karaoke koji počinje u 11 sati. Razrednici pojedinih razreda su kao i uvijek zaduženi za kontrolu polaska i povratka svojih učenika na izlet i kretanje učenika samo u blizini sportskih terena i bazena.

• Badiju ostavimo čistom kakvu ćemo je i naći. Papir od marendi i boce od sokova potrebno je odlagati u vreće za smeće koje će imati dežurni učenici.
  • Zabranjeno na Badiju ići vlastitim prijevozom i na Badiji ostati poslije 12:30 sati.
  • Nije dozvoljeno hranjenje životinja, posebno ne kruhom (kruh može izazvati gušenje jelena).
  • Kupanje u moru za vrijeme izleta nije dozvoljeno.

povratak na naslovnicu