Novosti s natjecanja
Sigurno u prometu iz našeg kuta :)

Dana  7. svibnja naša je škola imala čast biti domaćin županijskom natjecanju „Sigurno u prometu 2014.“. U Korčuli su se okupili predstavnici čak dvadeset škola iz naše županije kako bi se natjecali u poznavanju prometnih znakova i dokazali svoju spretnost u vožnji biciklom.

Krenuli su s testovima koji su provjerili njihovo znanje o prometnim propisima i znakovima. Test im je trajao jedan školski sat, a nakon toga je slijedio još jedan test, a to je test vožnje biciklom na poligonu koji je bio postavljen u školskoj dvorani.

Nije im bilo nimalo lako. Neki su padali, pravili greške, obarali čunjeve, ali su uglavnom ipak uspijevali uspješno odvoziti cijeli poligon.

Proveli su tamo puno sati pa im je teta Vedrana za ručak napravila makarune!

Rezultati su bili jako dobri. Četiri najuspješnija i najspretnija učenika čine reprezentaciju naše županije na državnom natjecanju. Čak troje najboljih je iz naše škole: Marija Pivac, Wanda Vigna i Mislav Sarić, a četvrti je Antonio Vlatko  iz Blata. Svi smo ponosni na njih uključujući i njihove mentore, Ivan Grbin je mentor i voditelj ekipe iz Korčule, a Jure Franulović iz Blata.

Marija Pivac, koja je bila najbolja od svih, tako je spretno odvozila poligon da nije oborila niti jedan čunjić! Čestitamo svima i želimo im puno uspjeha na državnom natjecanju!

povratak na naslovnicu