Vijesti Web tima
Pitali smo... učenike naše škole
Autor: Petra Roso, 14. 5. 2011.

Pitala sam učenike naše škole: "Kad bi mogli nešto u školi promijeniti, što bi to bilo?"

Ništa ne bih promijenila u školi! (Katarina Nobilo, 6.a)

Željela bih klimatizirati sve ičionice kao u informatici jer nam je ljeti vruće, a zimi hladno. (Ivana Grbin, 7.c)

Željela bih da u školi bude više projekata i projektnih dana. (Petra Seretinek, 7.b)

Želio bih da na nastavi tehničkog radimo više praktičnih vježbi. (Roko Lučić, 7.c)