« Svibanj 2024 »

Gdje smo i što nas očekuje? Osvrt na tri tjedna nastave na daljinu
Autor: Claudia Tarle, 3. 4. 2020.

Pročitajte osvrt pedagoginje Ružice na ova tri tjedna koja su za nama, ali i na izazove koji nas tek čekaju.

Dragi učenici,

nakon tri tjedna nastave na daljinu, jedan veliki pljesak za sve vas koji se  snalazite, trudite, pokušavate i strpljivo ispunjavate zadatke koje vam nastavnici šalju i koji ste se jako brzo prilagodili situaciji koja nam je svima nova i drugačija. Veliko hvala i vašim roditeljima, bez čije pomoći bi nam sve ovo bilo puno teže.

Bravo vi!

Prema uputama naše ministrice, idući tjedan nećete dobivati nove zadatke, već će to biti tjedan ponavljanja i rješavanja eventualnih zaostataka. Još jednom pročitajte materijale koje ste dobili, pogledajte videolekcije i riješite nenapisane zadaće. Nastavnici će i tada komunicirati s vama i usmjeravati vas, prema važećem rasporedu.

Za sve učenike, koji iz raznih razloga, nisu bili dovoljno aktivni, ovo je prilika da nadoknade propušteno i krenu ozbiljnije raditi. Za sebe.

Nastavnici će u tom tjednu analizirati vašu aktivnost i u vidu bilješki u e- dnevniku, dati vam povratnu informaciju jeli vaša aktivnost bila u skladu s očekivanjima ili bi je trebalo unaprijediti.

U tjednu nakon Uskrsa, od 15. travnja započet će provjera naučenog i ocjenjivanje u virtualnim učionicama, pa vrijeme do tad iskoristite za što bolju pripremu i što uspješnije rezultate. Za sve poteškoće, primjedbe, pitanja, slobodno se obratite svom razredniku, predmetnom nastavniku ili stručnim suradnicama.

Držite se djeco! Ostanite vedri. Pljesak za svih vas i vaše sutra,

pozdravlja vas pedagoginja Ružica