
| « Siječanj 2026 » | ||||||
| Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
| 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Suradnja otočkih knjižnica 2011.
Predstavljanje radionice pisanja i ilustriranja slikovnica i uspješnih autorica Sare Kalogjera i Đine Radovanović; mentorica Claudia Tarle
(pogledaj album starih fotografija)
Imate sliku, komentar, kritiku, pohvalu... Sudjelujte u stvaranju stranica, javite se!

Prvo školsko natjecanje u slaganju Rubikove kocke!
Danas je u našoj školi po prvi put organizirano natjecanje u slaganju Rubikove kocke. Natjecanje su osmislile i organizirale nastavnice Ivana Fazinić i Jakica Stanišić.
Na natjecanje se prijavilo sedam učenika. Nažalost, učenik Nino Fider zbog bolesti nije mogao sudjelovati. U natjecanju su sudjelovali:
Natjecanje se odvijalo u tri kruga, a nakon svakog kruga bilježila su se vremena. Na kraju je izračunato prosječno vrijeme svakog natjecatelja.
Pobjednik natjecanja je Filip Veić s impresivnim prosječnim vremenom od 44,36 sekundi!
Drugo mjesto osvojio je Toni Veić s vremenom od 49,10 sekundi, a treće Joško Krstulović s prosjekom od 58,74 sekunde.
Pobjednik je nagrađen peharom i kino ulaznicom, dok su drugo i trećeplasirani također osvojili ulaznice za kino. Svi sudionici dobili su diplome za sudjelovanje.
Natjecanje je proteklo u svečanoj i veseloj atmosferi uz podršku navijača. Ponosni smo na sve sudionike i sretni što smo ovakvo događanje organizirali po prvi put. Nadamo se da smo ovim natjecanjem zainteresirali još više učenika za ovu zanimljivu i korisnu vještinu – slaganje Rubikove kocke!
Zahvaljujemo Centru za kulturu na doniranim ulaznicama za kino i podršci ovom događaju.