« Svibanj 2024 »

Još jedan Božićni sajam je za nama
Autor: Sara Kalogjera, Tihana Slavić, 4. 12. 2011.

Kako uskoro stiže vrijeme darivanja došlo je i vrijeme da se učenici od prvog do četvrtog razreda (i poneki šestaši) pripreme za Božićni sajam. Sajam se održao 2. prosinca u 8,30 sati u školskoj dvorani. Svaki razredni odjel pripremio je štand na kojem je trgovao. Učenici su se zabavljali i pokušali ostvariti svoje poduzetničke sposobnosti. Učiteljice su napravile „loto“ od kamenčića, učenici koji su imali izvučene brojeve izabrali su poklon sa stola za poklone! Svaki je razred dobro prodavao i dobro zaradio. Veselimo se drugom sajmu i poklonima! Pitali smo za utiske učenike i učiteljice:

Učiteljica Mirela (2.b): Prošle godine je bilo jako puno radova koji su nastali na radionicama učenika i roditelja. Ove su se godine učiteljice dogovorile da će se radionice održati za Proljetni sajam, pa su se mame bacile na posao i za Božićni sajam napravile različite vrste kolača. Bravo mame!

Učiteljica Meri (1.a): Pripremali smo se cijeli tjedan za sajam i razmišljali što ćemo pripremiti. Izabrali smo ljekoviti čaj od domaćeg bilja. Želja nam je da prodajemo stvari po povoljnoj cijeni i usrećimo ljude.

Učenica Ivana (5.a): Jako mi je žao što više ne sudjelujemo na sajmu. Drago mi je da bar mogu kupovati.

Učiteljica Lili (4.b): Djeca su se jako zabavljala dok smo razmišljali što ćemo napraviti. Baš im je bilo lijepo biti trgovci.

Pedagoginja Katarina: Ovo mi je prvi sajam, baš sam oduševljena. Sa šestašima sam izrađivala čestitke.

Učenica Marina (5.a): I meni fali što ne radimo i prodajemo na sajmu. Jako smo se lijepo zabavljali. Sajam je baš odličan.

Učenica Wanda (2.b): Baš je super na ovom sajmu. Ovo mi je najbolji i najdraži sajam na kojem sam ikad bila. Najdraže od svega su mi knjige.

Pogledajte fotografije !